Togg’a Sahibinden uygulaması geldi! İlanlara anında rota oluşturun!

Togg T10X, bugün yeni bir güncelleme ile güne başladı. Twitter (X) hesabından yapılan paylaşımla aracın ekranına yeni bir uygulama eklediğini açıklayan Trumore, Sahibinden.com’a erişime izin veriyor. Artık Sahibinden.com uygulaması ile Togg’unuzda Togg ilanlarına göz atabilirsiniz.

T10X’den Sahibinden.com’a girip emlak ilanlarına rota oluşturabilirsiniz!

Elektrikli araçlarda ekran hayati önem taşıyor. Tabi bu denli gelişmiş bir ekranı birçok uygulama ile doldurmak araçları özellik bakımından öne çıkarıyor. Bugün Tru.Store’a yeni bir uygulama ekleyen Togg, artık aracınızda gezerken ilanlara göz atmanıza olanak sağlıyor. Sahibinden mobil uygulaması artık Togg T10X’in ekranında yer alıyor.

Togg‘unuza uygulama indirdiğiniz Tru.Store uygulamasına Sahibinden.com eklendi. Bu özellik ile artık T10X’de seyehat ederken, Sahibinden.com üzerinden tüm ilanlara göz atabileceksiniz. Özellikle emlak ilanlarına Gez özelliği ile anında rota oluşturmanıza imkan sunan T10X, kiralık ya da satılık ev arayanları adrese anında iletecek.

Tabi bunun dışında otomobil, ev elentroniği, iş ilanları gibi binlerce ilana T10X’in ekranından göz atabilirsiniz. Ya da başka Togg araçların ilanlarına Sahibinden ile geniş ekranınız üzerinden göz atabilirsiniz. Togg’un bu duyurusu kullanıcıları tarafından şimdiden beğeni yağmuruna tutuldu. Siz Sahibinden.com uygulamasından hangi ilanlara göz atacaksınız? Fikirlerinizi yorumlara bekliyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir