Mortal Kombat 1 Homelander Oynanış Fragmanı Yayınlandı

Mortal Kombat 1 oyuncuları için Amazon Prime Video platformunun The Boys adlı popüler dizisinin süper kahramanı Homelander sonunda 4 Haziran Salı günü oyunun dövüşçüleri arasına ekleniyor. NetherRealms duyuruda Mortal Kombat 1için bir Homelander oynanış fragmanı yayınlamayı da ihmal etmedi.

Geliştirici NetherRealm ve yayıncı Warner Bros. Games yeni oynanış fragmanında Homelander’ı Katana ve Sub-Zero da dahil olmak üzere birkaç klasik Mortal Kombat karakteri ile kapışırken gösteriyor. Homelander dövüşçüleri yumruklayabilir, tekmeleyebilir ve yere fırlatabilir ancak en iyi saldırısını ısı saçan gözleri ile yapıyor.

Fragmanda Homelander’ın oyundaki konuşmasını da duyuyoruz ancak ses maalesef The Boys TV dizisinde Homelander’ı oynayan aktör Antony Starr’ınkine hiç benzemiyor. Starr, sosyal medyada Mortal Kombat 1’deki görünümünde karakteri seslendirmeyeceğini daha önce belirtmişti.

Oyunun Premium Sürümünü satın alarak Homelander’a diğer beş DLC oyuncusuyla (Quan Chi, Ermac, Takeda, Invincible’dan Omni-Man ve DC Comics’ten Peacemaker) birlikte 4 Haziran’da erişebilirsiniz. Ferra ise yeni bir Kameo dövüşçü olarak Haziran ayı içerisinde oyuna dahil olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir